Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Kursy maturalne
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: firma
   
Miasto: Kraków
Strona www: http://www.oknadrzwikrakow.com
   
dodano: 2017.01.30
ważne do: 2018.04.25
wyświetleń: 201


Szczegóły oferty:


Mamy w ofercie szkolenia do matury i korepetycje dla maturzystów rozwijających się. Mamy doświadczenie w korepetycjach i kursach maturalnych z wosu, geografii, ale głównie z przedmiotów obowiązkowych. Siłą naszych kursów jest pierwszorzędny zespół trenerów, pełne wyposażenie i zaplecze techniczne. Szkolimy w oparciu o inteligentne programy szkoleniowe. Naszą zaletą jest niepowtarzalna jakość usług. Mamy do zaoferowania korepetycje efektywnym tokiem wykładania - w klasie obecny jest lektor i uczniowie z odrębnymi przedmiotami. Uczniowie indywidualnie ustalają daty odbywania się lekcji. Scenariusz kursu korygowany jest do osobistych potrzeb ucznia.


Reklama
Aktualności