Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 5470
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Przewodnik
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Osoba: Przewodnik
   
Strona www: krakow-przewodnik.com.pl
   
dodano: 2017.01.30
ważne do: 2018.07.24
wyświetleń: 78


Szczegóły oferty:


Wiekopomny, przyciągający, interesujący, zaczarowany, nieznany, uczony, uznany. Ilość przymiotników, jakimi trzeba opisać gród Kraka jest ogromna. To siedziba władców polskich. W ciągu lat upodobali go sobie malarze i naukowcy, ale także rzezimieszkowie i źli ludzie. Kraków ma do licha i trochę obliczy, tak dużo że nie można ograniczyć się do typowego zwiedzania. To w Krakowie można zobaczyć subtelności renesansowego życia, zapomnianych wydarzeń, ale również ezoteryki książęcej alkowy i kuluarowych ciekawostek. Oprowadzam po Krakowie. Entuzjastycznie planuję wycieczki, które ukazują tą dawną stolicę z rzadkiej perspektywy. Zapraszam na wycieczki. Z pasją zaopiekuję się wędrowcem chcącym poznać Kraków.


Reklama
Aktualności