Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 6167
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Paski wybielające Crest
Cena: 70,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Crest Polska
   
Strona www: http://www.crestpolska.pl/
   
dodano: 2017.04.26
ważne do: 2018.07.20
wyświetleń: 31


Szczegóły oferty:


Paski wybielające Crest to nowoczesny sposób na domowe wybielanie zębów stosowany z powodzeniem przez tysiące osób na całym świecie. Jeśli zawsze marzyłeś by uzyskać białe zęby ale przerażała Cię cena wybielania w gabinecie dentystycznym mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Paski Crest Professional Effects to najwyższa seria pasków wybielających zawierająca największe stężenie środka aktywnego, którym jest nadtlenek karbamidu. Substancja ta używana jest w profesjonalnych gabinetach dentystycznych. Paski zawierają mniejsze stężenie dzięki czemu są w pełni bezpieczne, a ich używanie jest banalie proste. Dzięki temu, że aby wybielić zęby potrzeba przynajmniej 5 aplikacji pasków możemy bardzo łatwo kontrolować efekty wybielania. Możemy przestać w każdym momencie, gdy uznamy, że zęby są już według nas wystarczająco białe. Pełna kuracja, która zapewnia hollywoodzki uśmiech trwa jednak 20 dni, chyba że jesteś osobą, która wybielała już wcześniej zęby lub naturalnie ma je bardzo białe. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego - pozwól sobie uśmiechać się częściej!


Reklama
Aktualności