Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Projektant wnętrz
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Hoffmann Design Kraków
   
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-636
Ulica: os. Dywizjonu 303 21/57
Strona www: hoffmanndesign.pl
   
dodano: 2017.06.03
ważne do: 2018.08.27
wyświetleń: 66


Szczegóły oferty:


Konstruujemy plany przestrzeni prywatnych i publicznych, łącznie z doborem detalów wykończeniowych, całkowitymi zarysami wykonawczymi koniecznymi przy realizacji projektu. Projektowanie może dotyczyć pełnej przestrzeni wnętrza lub jego wybranych istotnych elementów takich jak salon, przedpokój, inne miejsca. Testujemy ergonomiczność pomieszczenia pod kątem indywidualnych zapotrzebowań klienta zwracając uwagę na dobre cechy i złe cechy dotychczasowych rozwiązań. Oferujemy rozliczne rodzaje aranżacyjne, razem z transformacją rozkładu i liczby pomieszczeń oraz rodzajem komunikacji pomiędzy nimi. Uwzględniamy oczekiwania i poczucie piękna klienta projektując wnętrza w różnej formie od nowoczesnych po klasyczne.


Reklama
Aktualności