Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Dentysta Lublin
Cena: 80,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Alicja Siejka
   
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-109
Ulica: Bernardyńska 14
Telefon: 514 910 881
Strona www: http://dentysta-lublin.info/
   
dodano: 2017.07.16
ważne do: 2017.10.14
wyświetleń: 58


Szczegóły oferty:


Dentysta Lublin, który praowadzi własną indywidualną praktykę lekarską w centrum Lublina. Ponad 20 letnie doświadczenie w leczeniu zębów i tysiące zadowolonych pacjentów, których uśmiech zyskał drugą młodość. Gabinet Pani Doktor Alicji Siejki charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem oraz stosowaniem wyłącznie najlepszej jakości materiałów do leczenia zębów. Najmocniejsze znieczulenia zapewniają komfort leczenia, które jest zupełnie bezbolesne. Oferujemy pełną gamę usług dentystycznych takich jak: leczenie zębów, scaling (usuwanie kamienia nazębnego), protezy, leczenie próchnicy, leczenie zgorzeli, czy fluorowanie zębów. Przyjdź do nas na bezpłatny przegląd dentystyczny i wylecz sowoje zęby! Zapraszamy do zapisów telefonicznych lub przez e-mail!


Reklama
Aktualności