Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 7502
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Zajęcia prozdrowotne ,,Zdrowy kręgosłup"
Cena: 70,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Szkoła Tańca Salsa-Bielsko
   
Miasto: Bielsko-Biała
Kod pocztowy: 43-300
Ulica: Rynek 3/5
Telefon: 506410353
Strona www: http://www.salsa.bielsko.pl
   
dodano: 2017.09.21
ważne do: 2018.04.19
wyświetleń: 139


Szczegóły oferty:


   Proponujemy zajęcia prozdrowotne, które zadbają o twój kręgosłup. Zawierające w sobie elementy izolacji, jogi, stretchingu i rehabilitacji. Ćwiczenia bezpieczne i specjalnie dobrane, aby zapobiegać i łagodzić bóle, i dolegliwości ze strony kręgosłupa. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń, wzmacniają mięśnie stabilizujące, zmniejszają ich napięcie i przykurcze oraz poprawiają ruchomość stawów. Zajęcia obejmują także ćwiczenia rozluźniające i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe oraz ścięgna. Poprawiają koordynację ruchową i świadomość własnego ciała!

   Przeznaczone są dla osób, które pracują przeważnie w pozycji siedzącej ub stojącej, a także osób chcących zadbać o prawidłową postawę i zapobiec problemom w przyszłości. Zapraszamy osoby zdrowe, jak również osoby z niegroźnymi dysfunkcjami kręgosłupa. Ćwiczenia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i ograniczeń uczestników. Pamiętaj, aby przed zajęciami poinformować instruktorkę o swoich dolegliwościach! Ćwiczenia nie wymagają dobrej sprawności fizycznej czy ruchowej. To one mają je poprawić. 

Dla kogo? 
Zajęcia polecane dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek i kondycję. 

Co warto zabrać?
Wygodny, nie krępujący ruchów strój sportowy, zmienne obuwie i wodę.

Terminy spotkań: wtorek 18:00, czwartek 17:00, a także grupy ranne: środa 10:00 i sobota 10:00. Konieczny zapis przez formularz!


Reklama
Aktualności