Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 7925
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Monitoring wizyjny
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia
   
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-636
Ulica: os. Oświecenia 35/16
Telefon: 508970920
Strona www: kraksatmedia.com.pl/monitoring
   
dodano: 2017.11.09
ważne do: 2018.08.06
wyświetleń: 96


Szczegóły oferty:


Nasza firma zajmuje się montażem systemów alarmowych i monitoringu. Organizujemy telewizję przemysłową w domach, w biurach i szkołach Oferujemy ogromne doświadczenie w temacie. Świadczymy usługi Krakowie i na przedmieściach. Zamontowanie instalacji CCTV to inwestycja na dłuższy czas. W przeciwieństwie do fabryk czy szkół, montaż w domu powinien być niezauważalny oraz nie niszczyć aranżacji wnętrz. Oczywiście kluczowym kryterium musi być efektywność ochrony. Zajmujemy się montażem najlepszych systemów kamer przemysłowych, także dla dużych instytucji. Duże wymagania lub kłopotliwe obiekty to żaden szkopuł. Dzięki nam macie gwarancję bezawaryjnej jakości systemu i na wypadek awarii, pełnej pomocy.

 

Montaż anten, monitoringu, alarmów - KrakSatMedia http://kraksatmedia.com.pl

os. Oświecenia 35/16

31-636 Kraków

tel.: 508970920


Reklama
Aktualności