Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8276
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Adrianna Kalisz trener personalny Gymleaders
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Gymleaders
   
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 01-164
Ulica: Radziwie 5/207
Telefon: 503717308
Strona www: http://gymleaders.pl/team/adrianna-kalisz/
   
dodano: 2017.12.28
ważne do: 2018.03.28
wyświetleń: 150


Szczegóły oferty:


W współczesnych czasach, kiedy z każdej strony atakują nas reklamy z wysportowanymi mężczyznami i kobietami, a okładki pełne są kobiet oraz mężczyzn sukcesu, którzy oprócz sukcesów na niwie zawodowej mogą pochwalić się również doskonałymi wyrzeźbionymi sylwetkami, każdy spośród nas chce wyglądać tak jak oni. W zdobyciu pożądanej sylwetki pomóc nam może trener personalny. Trener osobisty Adrianna Kalisz to trenerka wykonująca swoje treningi w Warszawskiej dzielnicy Ochota. Adrianna to dziewczyna z pasją, jaka ciężką pracą dąży do zdobycia sukcesów. Jest miłośniczką tańca, fitnessu oraz każdego modelu aktywności sportowej. Przygodę z aktywnością sportową zaczęła jako dziecko tańcząc w zespole tańca nowoczesnego i baletowego. Cenię sobie skrupulatność, dyscyplinę oraz chęć działania. Ceni sobie stawianie wysokich poprzeczek, popierane doskonałą energią oraz wspieraniem podopiecznych.


Reklama
Aktualności