Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8336
Mokra i sucha karma dla psa kupisz online na Obroza-Elektryczna.pl
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Obroża Elektryczna
   
Strona www: www.obroza-elektryczna.pl/mokra-karma-i-sucha-karma-dla-psow/
   
dodano: 2018.01.09
ważne do: 2018.04.09
wyświetleń: 102


Szczegóły oferty:


Sklep internetowy ”Obroża Elektryczna” ma na celu dobranie jak najskuteczniejszej metody treningowej właścicielom psów. 

Posiadamy serwis, detaliczną sprzedaż, tudzież sprzedaż hurtową akcesoriów elektronicznych pomocy treningowych i produktów smart przeznaczonych dla psów. W naszym sklepie posiadamy także najwyższej jakości artykuły przeznaczone kotom. Produkty te pochodzą od rozpoznawalnych marek na całym świecie, m.in. Aetertek, SportDog, Petrainer, PetSafe, Num Axess, Goodlife.

Na dodatek w naszej ofercie znajdują się też najwyższej jakości legowiska, budy, obroże, ogrodzenia niewidzialne, które produkujemy jako marka Reedog.

Status certyfikowanego sprzedawcy gwarantuje, że sprzedawane przez naszą firmę produkty są w 100% oryginalne, podlegają 2 letniej gwarancji, dodatkowo dostarczamy serwis pogwarancyjny. 

*stawka podana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą orientacyjną.


Reklama
Aktualności