Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Dafi - filtry do wody
Cena: 1,00 PLN do negocjacji

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Strona www: dafi.pl
   
dodano: 2018.01.31
ważne do: 2018.05.01
wyświetleń: 174


Szczegóły oferty:


Dafi działa na naszym rynku już od przeszło 30 lat. Zajmuje się wyrobem filtrów do wody i pojemników do przechowywania żywności. Produkcja asortymentu Dafi ma miejsce w Polsce, stosując przy tym wysokiej jakości materiały pochodzące z Niemczech, jak i również Ameryki. Mając za największy priorytet bezpieczeństwo swoich kupujących produkty firmy Dafi stale poddawane są dużej liczbie badań oraz pomiarów, dzięki czemu Dafi gwarantuje, że materiały dzięki, którym wytwarzane są firmowe wytwory nie są szkodliwe dla użytkowników. Artykuły te są konstruowane z uwzględnieniem utrzymania znakomitych standardów i bezpieczeństwa stosowania przez dorosłych oraz młodszych odbiorców. Z Dafi wspomagasz ekologię – możesz filtrować wodę kranową w domu dzięki czemu nie składujesz śmieci z plastikowych butelek, a co najlepsze możesz zaoszczędzić pieniądze. Dafi w swojej kolekcji ma też wielki wybór pojemników do przechowywania żywności. Pojemniki te odznaczają się spośród rynkowych oponentów znakomitą formą wykonania i efektywnym wyglądem. Dzięki Dafi pijesz wyłącznie zdrową wodę, a jedzenie, jakie chowasz w pojemnikach próżniowych zachowuje świeżość oraz smak przez dużo godzin.


Reklama
Aktualności