Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8507
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Sklep Dafi - filtry do wody kranowej
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Strona www: http://sklep.dafi.pl/
   
dodano: 2018.01.31
ważne do: 2018.05.01
wyświetleń: 145


Szczegóły oferty:


Sklep internetowy Dafi ma w swojej ofercie wyjątkowej klasy filtry do wody, dzbanki i butelki filtrujące oraz pojemniki na żywność, jakich produkcja odbywa się w Polsce. Dafi cieszy się już ponad 30-letnim doświadczeniem w swojej specjalności, a co najważniejsze zaufaniem licznej grupy usatysfakcjonowanych konsumentów. Wyroby te wykonane zostały z znakomitej jakości surowców, a także niejednokrotnie przebadane pod względem bezpie-czeństwa i praktyczności. Od te-raz możesz oczyszczać wodę w swoim domu, a żywność, którą trzymasz w pojemnikach Dafi zatrzymuje świeżość i smak na długo. Zachęcamy do zapozna-nia się z ofertą naszego sklepu on-line !


Reklama
Aktualności