Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8596
Poprzednie Następne
Profesjonalny Network-Marketer
Cena: 2 000,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Osoba: Sławomir Bolko
   
Miasto: Bytom
Ulica: 2000
Telefon: 00447928195112
Strona www: online-prawnik.pl
   
dodano: 2018.02.09
ważne do: 2018.03.11
wyświetleń: 47


Szczegóły oferty:


Warto przeczytać do końca :)

 

Oferta współpracy z firmą zajmującą się odszkodowaniami, przede wszystkim odszkodowaniami za spam, czyli nielegalne oferty handlowe wysyłane bez zgody odbiorcy, ale również odszkodowania za błędy medyczne, za opóźnione loty, czy sprawy windykacyjne. Na wszystkim możesz zarabiać.

Program Partnerski wystartował 4 miesiące temu, więc jest to najlepszy moment żeby dołączyć teraz i budować sieć swoich Partnerów.

Jeśli to czytasz, to zapewne intresujesz się zarabianiem w internecie i słyszałeś o takich firamch jak eBroker i M2M. Jeszcze 3 lata temu mało kto wiedział że można zarabiać polecając konta bankowe i produkty finansowe, teraz robi to juz mnóstwo osób. Ci co zaczęli na początku, teraz zarabiają wielkie pieniądze.

W tym samym miejscu możesz być za rok jeśli zaczniesz współprace ze mną teraz. Minimalne prowizje w Programie Partnerskim Prawnik 2.0 wynoszą 250 zł. Za jedno zgłoszenia spamu z Twojego linku. Prowizje naliczanę są do 6 poziomów.

Spam dostaje 90% użytkowników internetu!

Sam też możesz zgłaszać swój spam. Minimalna kwota odszkodowania to 1000zł. Taki spam musi spełniać pewne wymagania. 

Napisz do mnie na kontakt@online-prawnik.pl i dowiedz się jakie, oraz w jaki sposób nauczę Cię sprzedawać i zarabiać.

 

Pieniądze do zarobienia czekają. 


Reklama
Aktualności