Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8698
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Dafi - producent pojemników próżniowych
Cena: 0,00 PLN do negocjacji

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Strona www: http://sklep.dafi.pl/produkty/pojemniki-prozniowe.html/
   
dodano: 2018.02.21
ważne do: 2018.05.22
wyświetleń: 133


Szczegóły oferty:


Pojemniki próżniowe Vacuum przeciągają świeżość oraz zachowują smak wyrobów pokarmowych, a również zapobiegają rozsiewaniu się zapachów w lodówce. Szczelne zamknięcie oraz pompka próżniowa chronią produkty przed zetknięciem z powietrzem i wilgotnością. Pojemniki próżniowe Dafi doskonale przydają się do przechowywania półproduktów oraz niezjedzonych dań gotowych. Ich nowatorski kształt oraz odpowiednio dostosowana kolorystyka powodują, iż pozostawione na wierzchu niezwykle szybko dopasowują się w wystrój dowolnej kuchni. Firma zajmuje się produkcją do wody, dzbanków i butelek czyszczących i pojemników próżniowych od przynajmniej 30 lat, dlatego możesz zaufać naszej wiedzy!


Reklama
Aktualności