Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Dafi - pojemniki próżniowe na żywność Vacuum
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Strona www: http://dafi.pl/produkty/vacuum/
   
dodano: 2018.02.24
ważne do: 2018.05.25
wyświetleń: 154


Szczegóły oferty:


Pojemniki próżniowe Vacuum wydłużają świeżość oraz zachowują smak wyrobów pokarmowych, a ponadto zapobiegają rozsiewaniu się zapachów w chłodziarce. Hermetyczne zamknięcie i pompka próżniowa chronią produkty przed kontaktem z powietrzem oraz wilgocią. Pojemniki próżniowe Dafi znakomicie przydają się do magazynowania półproduktów oraz niezjedzonych dań gotowych. Ich nowoczesny kształt oraz starannie wyselekcjonowana kolorystyka sprawiają, iż zostawione na wierzchu niezwykle łatwo komponują się w wystrój dowolnej kuchni. Marka zajmuje się realizacją do wody, dzbanków i butelek oczyszczających i pojemników próżniowych od przynajmniej 30 lat, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu!


Reklama
Aktualności