Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8752
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
EKONOMICZNE OGRZEWANIE - BEZPŁATNA WYCENA
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: RAINE POSLKA SP. Z O.O
   
Miasto: BIELSKO-BIAŁA
Kod pocztowy: 43-300
Ulica: 1 MAJA 9
Telefon: 732955799
   
dodano: 2018.03.01
ważne do: 2018.05.30
wyświetleń: 142


Szczegóły oferty:


RAINE POLSKA wyłączny dystrybutor UDEN-S.


System UDEN-S to energooszczędny system ogrzewania elektrycznego, wykorzystujący technologię podczerwieni o wysokiej wydajności grzewczej przy niskim poborze mocy.

Wysoka jakość urządzeń oraz ich ekonomia gwarantują efektywny system grzewczy, eliminujący zjawisko nierównomiernego rozchodzenia się ciepła w pomieszczeniu. Dzięki kontroli poprzez zaprogramowany termostat pozwala na dodatkową oszczędność.

Panele grzewcze UDEN-S, dzięki zastosowanej technologii podczerwieni mają dobroczynny wpływ na zdrowie, nie wysuszają powietrza, zapobiegają tworzeniu się wilgoci, a tym samym powstawaniu pleśni i grzybów.

Nie wymagają konserwacji i przeglądów technicznych, a ich montaż jest niezwykle łatwy.

System UDEN-S zapewnia wysoki komfort użytkowania, a jego estetyczny i nowoczesny design tworzy niepowtarzalny charakter wnętrza.


Reklama
Aktualności