Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 8934
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika
Oprawa artystyczna imprez - Kwartet Obsession
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Kwartet Obsession
   
Miasto: Bielsko
Telefon: 730 870 676
Strona www: http://kwartetobsession.pl
   
dodano: 2018.03.15
ważne do: 2018.06.13
wyświetleń: 98


Szczegóły oferty:


Oprawa artystyczna imprez realizowana przez Kwartet Obsession polega na przeprowadzenia występu kabaretowego na dowolnym typie imprezy: gali, oficjalnym wieczorze, impreze zamkniętej, imprezie firmowej lub evencie. Kwartet Obsession to cztery piękne, uzdolnione i niezwykle pozytywne kobiety, które znają się na muzyce i potrafią wyczarować z niej nie tylko piękno ale też humor. Artystki prezentują bardzo uniwersalną oprawę, która będzie odpowiednia dla każdego typu imprezy. Jeśli chcą Państwo zorganizować imprezę i szukają oprawy artystycznej w postaci świenego kabaretu muzycznego, to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz na stronie www.


Reklama
Aktualności