Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Dafi filtry do wody AGD
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica: Fabryczna 24
Telefon: 800703048
Strona www: http://dafi.pl/produkty/filtry-do-wody/agd/
   
dodano: 2018.04.23
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 65


Szczegóły oferty:


Filtr AGD+ sprawnie ochrania urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym. Filtr zmiękczający wodę kranową został wyprodukowany z pamięcią o osobach, jakie potrzebują udoskonalić klasę wody kranowej oraz sprawić, iż stanie się ona znakomita do przygotowywania w czajniku oraz zaparzania na jej bazie kawy i herbaty. Woda oczyszczana sprawdzi się też w ekspresie do kawy, żelazku albo nawilżaczu powietrza. Dafi AGD+ zapobiega wytrącaniu się kamiennego nalotu przez usuwanie nadmiaru soli wapnia i magnezu, dzięki temu wydłużona zostaje żywotność sprzętu AGD. Wykorzystywanie oczyszczanej wody kranowej jako opcji dla wód butelkowanych jest wyjściem dobrym dla środowiska naturalnego, ze względu na ograniczanie odpadów PET.


Reklama
Aktualności