Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Wymiana filtra w dzbanku filtrującym Dafi
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica: Fabryczna 24
Telefon: 800703048
Strona www: http://dafi.pl/moje-dafi/wymiana-filtra/
   
dodano: 2018.04.23
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 57


Szczegóły oferty:


Butelka filtrująca została zaprojektowana dla osób, które systematycznie trenują sport i prowadzą zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że butelka jest mała i funkcjonalna, możesz wziąć ją gdziekolwiek zapragniesz - bez obaw o kondycję wody kranowej. Zaopatrzona jest w filtr węglowy, który eliminuje z wody kranowej substancje mogące źle oddziaływać na jej smak oraz aromat (m.in. chlor i związki organiczne). Filtr pozostawia pewną liczbę minerałów naturalnie w niej występujących. Pojedynczy filtr zastępuje 300 butelek ze sklepu o tej samej objętości. Obrotowy datownik sprawi, że nie zapomnisz o terminowej wymianie filtra. Ustaw przybliżony dzień jego wymiany przypadający za miesiąc od pierwotnego wykorzystania. Podczas użytkowania w wodzie mogą pojawić się cząstki węgla. Jest to węgiel pochodzenia naturalnego, a jego części nie mają żadnego zagrożenia dla zdrowia.


Reklama
Aktualności