Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Najlepsze filtry do wody Dafi
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica: Fabryczna 24
Telefon: 800703048
Strona www: http://dafi.pl/produkty/filtry-do-wody/standard/
   
dodano: 2018.04.23
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 51


Szczegóły oferty:


Butelka filtrująca została opracowana dla osób, które codziennie uprawiają sport oraz praktykują zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że butelka jest niewielka i wygodna, możesz wziąć ją gdziekolwiek zechcesz - bez obaw o klasę wody kranowej. Wyposażona jest w filtr węglowy, który eliminuje z wody kranowej substancje mogące źle oddziaływać na jej smak oraz zapach (m.in. chlor oraz związki organiczne). Filtr pozostawia niezmienną ilość minerałów naturalnie w niej występujących. Pojedynczy filtr zastępuje 300 butelek ze sklepu o tej samej pojemności. Obrotowy datownik sprawi, iż nie zapomnisz o terminowej wymianie filtra. Ustaw przybliżony dzień jego zmiany przypadający za miesiąc od pierwotnego zastosowania. Podczas użytkowania w wodzie mogą pojawić się drobinki węgla. Jest to węgiel źródła naturalnego, a jego drobinki nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa dla zdrowia.


Reklama
Aktualności