Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Energoszczędność-ogrzewacze Dafi
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica: Fabryczna 24
Telefon: 800703048
Strona www: http://ogrzewacze.dafi.pl/energooszczednosc/
   
dodano: 2018.04.24
ważne do: 2018.07.23
wyświetleń: 54


Szczegóły oferty:


Systemy podgrzewania wody Dafi nie są drogie zarówno w zakupie, jak również w późniejszej obsłudze. W celu uzyskania doskonałej efektywności nie jest potrzebne używanie narzędzi spalających gaz, które mogą być niebezpieczeństwem dla zdrowia, produkują niebezpieczne spaliny oraz wpływają degradująco na środowisko naturalne. Elektryczny przepływowy ogrzewacz Dafi został zaprojektowany w celu wytwarzania ciepłej wody do każdego miejsca poboru w zakresie instalacji wodnej. Niewielkie gabaryty zapewniają instalację podgrzewaczy możliwie najbliżej umywalki, wanny czy prysznica, co umożliwia oszczędzanie czasu, wody oraz energii.


Reklama
Aktualności