Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Dafi ogrzewacze przyjazne środowisku
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Dafi
   
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-818
Ulica: Fabryczna 24
Telefon: 800703048
Strona www: http://ogrzewacze.dafi.pl/ochrona-srodowiska/
   
dodano: 2018.04.24
ważne do: 2018.07.23
wyświetleń: 69


Szczegóły oferty:


Ekologiczność oraz bezpieczeństwo naszych towarów potwierdza również atest „BPA free”, którego graficzny symbol zamieszczamy na naszych artykułach, żeby za jego pomocą poinformować naszych Nabywców, że nasze produkty nie zawierają w sobie trującego związku organicznego – Bisfenolu A (BPA). Nasza firma sięga wyłącznie po tworzywa najwyższej jakości, by nie szkodzić zdrowiu Klientów i nie niszczyć środowiska naturalnego. Asortyment sprzętu do ogrzewania wody zasilanego energią elektryczną daje przyczynić się do ochrony środowiska przyrodniczego poprzez redukcję emisji spalin. Aktualnie energia elektryczna jest już powszechnie wywoływana w oparciu o energię solarną, wiatrową bądź wodną, stanowiąc doskonałe centrum energii. Dlatego inwestowanie w sprzęt bazujący na zasilaniu elektrycznym to zdrowy i przyszłościowy wybór.


Reklama
Aktualności