Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Najlepsze restauracje i sklepy w Warszawie daily.pl dostawa jedzenia
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Ogłoszenia Bielsko
Firma: Daily
   
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-695
Ulica: Nowogrodzka 50/515
Telefon: 221139030
Strona www: https://daily.pl/blog
   
dodano: 2018.04.25
ważne do: 2018.07.24
wyświetleń: 79


Szczegóły oferty:


Jesteśmy Daily.pl, czyli pierwszy start-up na stołecznym rynku dostaw pożywienia, jaki rok temu zapoczątkował rewolucję foodies w Warszawie. Świadczymy platformę technologiczną, jaka skupia warszawskich smakoszy z ich ulubionymi restauracjami, a również delikatesami (w tym piekarnie, cukiernie i więcej!). Stawiamy na rozwiązanie w oparciu o zmyślny, miejski system logistyczny, który umożliwia naszym kurierom wysyłanie zleceń nawet w 30 min. Będąc polskim pomysłem, refinansowanym przez zagranicznych inwestorów, mierzymy wysoko, a nasz zespół stanowi aktualnie ponad 20 osób!


Reklama
Aktualności