Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 9366
Luksusowe hotele w woj. mazowiecki
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Hotel Afrodyta
   
Miasto: Radziejowice
Kod pocztowy: 96-325
Ulica: Letniskowa 4a, Tartak Brzózki
Telefon: 22 212 84 57
Strona www: afrodytaspa.pl/blog
   
dodano: 2018.04.27
ważne do: 2018.07.26
wyświetleń: 64


Szczegóły oferty:


Serdecznie zapraszamy do Hotelu Afrodyta **** Business & SPA w okolicach Warszawy! Nasz hotel jest jednym z lepszych hoteli mazowieckich!

Tylko u nas odnajdziecie Państwo ciszę i spokój tak bardzo teraz cenione. Zapewniamy, że odpoczną Państwo zażywając relaksu w naszym SPA, a korzystanie z naszych usług zagwarantuje najlepszej jakości wygodę, komfort i satysfakcję.

Jeżeli poszukują Państwo stylowych oraz nastrojowych pokoi, które są klimatyzowane, wyposażonych w suszarki, telewizor, telefon oraz WiFi to Hotel Afrodyta **** Business & SPA jest właśnie tym miejscem!

Jesteśmy otwarci również na najmłodszych klientów! Gwarantujemy masę rozrywek oraz liczne atrakcje dla dzieci, specjalne menu z posiłkami, które wyjątkowo smakują najmłodszym czy salę zabaw.

Wolny czas jest tym momentem kiedy możemy pozwolić naszemu ciału i duszy dać się zrelaksować, odprężyć i nabrać nowej energii do dalszych wyzwań.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami, które zostały umieszczone na naszej witrynie internetowej, serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt:

Hotele w woj. mazowieckim

Letniskowa 4a Tartak Brzózki 96-325 Radziejowice

22 212 84 57

recepcja@afrodytaspa.pl

http://www.afrodytaspa.pl/blog


Reklama
Aktualności