Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 9391
Następne
Siatka Ochronna Dla Kota
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: fulo
   
Miasto: cała Polska
Telefon: 717000354
Strona www: www.fulo.pl
   
dodano: 2018.04.30
ważne do: 2018.07.29
wyświetleń: 55


Szczegóły oferty:


Siatka dla kota zabezpieczająca balkon, zabudowa balkonu siatką
 
Chcielibyśmy przedstawić Państwu siatki dla domowych zwierząt między innymi dla kotów. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór siatek zabezpieczających przed wypadnięciem np. z balkonu, które dzięki wykonaniu z polipropylenu bezwęzłowego, są odporne na zmiany temperatur. Polipropylen jest również odporny na działanie promieni UV. W naszej ofercie polipropylenowych siatek posiadamy szeroki wybór kolorów oraz możliwość wyboru oczek odpowiadających Państwa oczekiwaniom. Każdą siatkę przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów. 

siatka dla kota, Siatki dla kota, siatka ochronna dla kota


 

tel. 717-000-354

Reklama
Aktualności