Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 9494
Poprzednie Następne
Architekt Gdynia - Element A Studio
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Aleksandra Kuza ELEMENT A STUDIO ARCHITEKTURY
   
Miasto: Gdynia
Kod pocztowy: 81-521
Ulica: Aleja Zwycięstwa 241
Telefon: 601 509 317
Strona www: elementastudio.com
   
dodano: 2018.05.10
ważne do: 2018.08.08
wyświetleń: 45


Szczegóły oferty:


Doświadczenie, twórcze myślenie, generalna obsługa, przyciągające ceny – wszystkie te walory określają Elementastudio, które prowadzi usługi w obszarze architektury wnętrz. Kiedy chodzi o utworzenie przepięknej i wyrafinowanej powierzchni, eksperci z tego biura są stale gotowi do tego, aby zaproponować interesujące rozwiązania skupione nie tylko na zmianie estetyki, ale i funkcjonalności wnętrza.

 

Elementastudio jako architekci wnętrz w Gdyni  zapewniają swoim odbiorcom usługi kompleksowe, które mogą odbywać się również. Znaczy to, że nad zaprojektowaniem wnętrza i postępem prac wspólnie z pewną ekipą odpowiada właśnie studio, z kolei klient nie musi martwić się już niczym. Po zwieńczeniu prac może przeprowadzić się do skończonego i czystego wnętrza.

 

Dodatkowo oferta obejmuje tradycyjne projekty wnętrz, usługę home staging, czyli przygotowanie do sprzedaży albo wynajmu, prócz tego pomoc w obszarze wybrania odpowiedniej nieruchomości, przykładowo pod względem możliwości aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Architekt w Gdyni - Element A Studio

ul: Aleja Zwycięstwa 241,

81-402 Gdynia

tel: 601-509-317

e-mail: biuro@elementastudio.com

http://elementastudio.com/


Reklama
Aktualności