Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 9556
Poprzednie Następne
Naprawy bezgotówkowe - likiwdacja szkód komunikacyjnych
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Firma Handlowo Usługowa TOKA Paweł Nowak
   
Miasto: Brzezie
Kod pocztowy: 32-080
Ulica: Szlachecka 194
Telefon: 530 020 070
Strona www: toka.com.pl/oferta
   
dodano: 2018.05.17
ważne do: 2018.08.15
wyświetleń: 53


Szczegóły oferty:


TOKA Auto Spa to najwyższej klasy usługi motoryzacyjne – to właśnie tutaj możesz zadbać o swój samochód tak, żeby wyglądał jeszcze bardziej efektownie. Firma działa od 2010 roku w Krakowie, niemniej jednak jej pracownicy mają o wiele dłuższe praktykę w tej branży.

 

Specjalność firmy to w szczególności naprawy, kosmetyka oraz detailing samochodu, blacharstwo oraz lakiernictwo, także prowadzi ona naprawy bezgotówkowe w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych. Usługi włączają w szczególności: naprawę oraz wymianę szyb samochodowych, renowację reflektorów, spawanie plastików, precyzyjne pranie tapicerek samochodowych, też skórzanych, ochronę lakieru – nakładanie na lakier specjalnych powłok ceramicznych Ceramic Pro Strong 9H, powłok krzemianowych, kwarcowych, ponadto odnowa lakieru , a także detailing felg – zcałkowitym zakresem usług oraz z galerią można| zapoznać się na witrynie internetowej firmy.

 

Lakiernictwo, blacharstwo, naprawy bezgotówkowe, kosmetyka, auto detailing – Kraków –  zapraszamy do wejścia na witrynę www firmy TOKA Auto Spa!

 

Kontakt:

Naprawy bezgotówkowe w Krakowie

Szlachecka 194, 32-080 Brzezie

530 020 070, 530 020 080

toka.com.pl/oferta

biuro@toka.com.pl


Reklama
Aktualności