Zaloguj się

» Dodaj ogłoszenie «

Wyszukaj ogłoszenia

Tylko u Nas Ogłoszenia Drobne, Reklama i Katalog Firm za darmo!!! Ogłoszenia prywatne ze zdjęciem zostaną wypromowane na pierwszej stronie przez administratora!!! U nas za nic nie płacisz, a ogłoszenia ukazują się też na Facebooku oraz ogólnopolskim portalu Superkram.pl
Pogoda
Facebook
Box tekstowy
Newsletter
W OgłoszeniaBielsko.pl znajdziesz newsletter na każdy temat związany z tematyką ogłoszeń. Aby zamówić newsletter i zawsze wiedzieć o najważniejszych wydarzeniach wpisz swój adres e-mail w poniższym polu.


Katalog firm
Wybierz kategorię:

Szukaj:
Poleć stronę znajomemu


Linki sponsorowane
Numer ogłoszenia: 9573
Najlepszy szampan w Warszawie
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:


Zdjęcia Wideo Mapa Kontakt


Firma: Dom Szampana
   
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 00-018
Ulica: Zgoda 11
Telefon: 225566933
Strona www: http://dom-szampana.pl/
   
dodano: 2018.05.18
ważne do: 2018.06.17
wyświetleń: 27


Szczegóły oferty:


Nachodzi Cię nieraz czas, że wypiłbyś kieliszek dobrego szampana, albo nadarzyła się okazja do świętowania i przydałby się szampan doskonały w smaku? Dobrze trafiłeś!

 

Dom szampana to pasjonaci bąbelek zamkniętych w szampańskich butelkach. Jesteśmy zdania, że nasze produkty powinny być przekazywane klientom z pasją, co podwyższa ich jakość. Dbamy o równowagę pomiędzy bogactwem szampanów a ich klasą. Jesteśmy specjalistami od szampanów, dlatego oferujemy tylko trunki najwyższej jakości.

 

Szampan jest najbardziej znanym i luksusowym winem świata. Wytwarza się go we Francji w Szampanii. Towarzyszy nam przy najbardziej doniosłych i szczęśliwych chwilach w życiu.

 

Niech nie zabraknie tego trunku i u Ciebie! Zajrzyj do Domu Szampana i wybierz idealnego szampana dla siebie.

 

http://dom-szampana.pl


Reklama
Aktualności